Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVesel Memedi: Ziadin Sela mi ka borxh një palë tesha (VIDEO)

Vesel Memedi: Ziadin Sela mi ka borxh një palë tesha (VIDEO)

Lideri i vetmuar i RDK-së z.Vesel Memedi në emisionin Click Plus të realizuar në tv21, u shpreh se Ziadin Sela i ka borxh atij një palë tesha,shkruan Struga Ekspres.
“Kemi vënë bast me z.Ziadin Sela,ai mendonte që në zgjedhjet parlamentare do ti fitoj mbi 10 deputet, kurse unë i thashë se do të fitojmë 2 deri në 3 deputet, e fitova bastin,ai mi ka borxh një palë tesha”, u shpreh Vesel Memedi.
Kujtojmë se Vesel Memedi ngelet deputeti i vetëm nga opozita që përkrah fuqishëm BDI-në dhe Ali Ahmetin.
Shikoni videon kur Vesel Memedi ja kujton bastin e “humbur” Ziadin Selës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments