Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniVesel Memedi: Sela dhe Gashi janë kalamaj, nuk mund ta eliminojnë nga...

Vesel Memedi: Sela dhe Gashi janë kalamaj, nuk mund ta eliminojnë nga skena politike Menduh Thaçin

“Kalamaj”, këtë nofkë ua vendosi mbrëmë kreu i Rilindjes Demokratike Kombëtare, Vesel Memedi, në Click Plus Ziadin Selës, kryetarit të Aleancës për Shqiptarët dhe Afrim Gashit, kryetarit të Alternativës, raporton TV21.

Ai tha se dy liderët e lartëpërmendur nuk mund ta eliminojnë nga skena kreun e Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçin sepse sipas Memedit, PDSH-ja është partia më e vjetër në vend dhe sipas tij Thaçi ka përvojë politike shumë të madhe.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments