Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVeleshta me një takim komemorativ tek shkolla "Zini Hani" kujton Fisnik...

Veleshta me një takim komemorativ tek shkolla “Zini Hani” kujton Fisnik Bekteshin

Lajm pikëllimi…

Me dhimbje morëm lajmin për ndarjen nga jeta të artistit, humoristit,aktivistit të pa lodhur Fisnik Bekteshi (Çiça)! Në emrin tim dhe në emër të Bashkësisë Lokale Veleshtë u shpreh ngushëllimet më të sinqerta, familjes dhe gjithë të afërmve për humbjen e njeriut të tyre të dashur.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!”

Ju njoftojmë se sot në datë 19.04.2024 në ora 14.00 në ambientet e shkollës fillore “Zini Hani” Veleshtë do të mbahet mbledhje komemorative.

Zoti e meshiroftë.

Me respekt Baki Kupa

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments