/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Vedat Muriqi, pozitiv në testet për “Covid 19”
Shëndetësi, Slider

Vedat Muriqi, pozitiv në testet për “Covid 19”

Ylli i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit. Sipas ‘Tuttomercatoweb’, aventura e Vedat Muriqit te Lazio do të vonojë për të gjetur startin.

Lojtari kosovar ka qenë duke u përballur me një lëndim së fundmi, dhe infektimi me “Covid-19” vetëm sa vështirëson punët për të. Mbetet të shihet nëse Vedati do të rikuperohet në kohë për Maqedoninë Veriore. /Lajmi.net/

September 21, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres