Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVdes një person duke vozitur

Vdes një person duke vozitur

Personi me inicialet B.M (53) nga Bogorodica është gjetur i vdekur mbrëmë në kabinën e rezervuarit “Voplo” në rrugën magjistrale Delçevo-Kalimi, kufitar Delçevë.
Ashtu siç deklaroi MPB, sipas inpektimit është konstatuar se B.M. ka pasur infarkt, me çka, me mjetin e tijë që udhëtonte, kishte filluar të kthehet mbrapsht. Me çka pjesa e prapme e kamionit kishte kaluar në anën tjetër të rrugës, duke e kthyer në drejtim të kundër automjetit.

Në rrugë dhe në shenjat e komunikacionit nuk kanë dëmtime. Trupi i të vdekurit i’u është dorëzuar familjarëve./Gazeta Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments