Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni"Vdekje për shqiptarët" shkruhet në Manastir

“Vdekje për shqiptarët” shkruhet në Manastir

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi, ku shihet se dikush ka shkruar grafite në qytetin e Manastirit me përmbajtje të urrejtjes nacionale dhe raciste, transmeton Zhurnal.

Gjithashtu në këtë grafit është shkruar “Ligji është ligj”, dhe “Vdekje për Shqiptarët”.

Kurse se si do të jetë reagimi i organeve komptente a do të ngrisin iniciativë për të kapur autorët e këtyre grafiteve, mbetet që të shihet ditëve në vijim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments