Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiValon Kaba zgjidhet Drejtor i Qendrës për Zhvillim të Rajonit Planor Jugperëndimor

Valon Kaba zgjidhet Drejtor i Qendrës për Zhvillim të Rajonit Planor Jugperëndimor

Valon Kaba zgjidhet Drejtor i Qendrës për Zhvillim të Rajonit Planor Jugperëndimor

Në seancë të Këshillit të Qendrës për Zhvillim të Rajonit Planor Jugperëndimor për drejtor është përzgjedhur z.Valon Kaba, me vota unanime nga anëtarët e këtij këshilli.

Valon Kaba deri tani ka qenë koordinator i këtij rajoni, tanimë i angazhuar atje për 15 vite, në fushat e zbatimit të projekteve të ndryshme.

Shumë urime, punë të mbarë dhe shumë suksese në detyrën e re!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments