Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVajza mbështetet te hekurat e autobusit, veprimi i këtij burri është i...

Vajza mbështetet te hekurat e autobusit, veprimi i këtij burri është i pështirë (VIDEO)

Situatat e sikletshme në autobusë janë nga më të shumtat dhe me sa duket, nuk ndodhin vetëm në Shqipëri. Ajo që ky burrë i bën kësaj vajze në autobus është me të vërtetë e pështirë dhe që meriton të dënohet.

Vajza, e cila rri në këmbë, është mbështetur në një nga hekurat e autobusit, ndërsa burri, një barkderr i shëmtuar, qëndron i ulur dhe pa pikën e turpit, duke mos u shqetësuar aspak nga prezenca e të pranishmëve, zgjat dorën dhe e prek vajzën në pjesët e saj të pasme.

Të tilla raste duhen demaskuar e duhen bërë publikë jo për të treguar “gangsterllëkun” e këtyre vagabondëve, por për të sensibilizuar shoqërinë, e cila duhet të reagojë ndaj këtyre eksponentëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments