Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionUnioni i ujqërve në këtë shtet delesh

Unioni i ujqërve në këtë shtet delesh

Unioni i ujqerve eshte ai qe vret tufa njerezish,
E keto po heshtin sepse prej deleve marrin mesim.
Unioni i ujqerve eshte ai qe burgosi zemra te rinjsh,
e populli po fle se jane utuar neper endrra pasurish.
Keto jane vampiret e nates qe thithin gjak pa nderprere,
E diten rrine neper zyra te mbuluara ne ar,
si te ishin milionere.
Keto jane dhe piratet e tokes,
Jane perralle e tere botes.
Ky eshte unioni i ujqerve qe per te shume ka per tu thene,
por po hesht se koha do te flas vete.
Blerton Arsllani

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments