Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniUnë do të interesohem ku i punon gruaja

Unë do të interesohem ku i punon gruaja

 

LSDM ka publikuar incizim në të cilin dëgjohet zëri i ministres Jankullovska dhe Kiril Bozhinovskit ku ata bëjnë plan se si të dënojnë Ivica Tushevskin, një polic të rebeluar.

“Mbaje në shënjestër dhe në rastin e parë do ta largojmë nga puna. Unë do të interesohem ku i punon gruaja. Më pas do të ja djegim kafeterinë”, dëgjohet duke thënë zëri i Bozhinovskit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments