Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiUji në Strugë akoma i pasigurtë për pije, ja sa i ndotur...

Uji në Strugë akoma i pasigurtë për pije, ja sa i ndotur është

Uji nga ujësjellësi i qytetit në Strugë nuk është i sigurtë për pije, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Ohër, përcjellë Struga Ekspres.

Prej atje thonë se kontrollet më të reja të ujit nga ujësjellësi i qytetit, kanë treguar se uji është i shumë i ndotur.

Nga Qendra për Shëndet Publik thonë se gjendja ndjeket në vazhdimësi dhe opinioni do të njoftohet në kohë kur cilësia e ujit të stabilizohet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments