Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaUjëvara e pabesueshme në Zvicër që ka mahnitur botën (VIDEO)

Ujëvara e pabesueshme në Zvicër që ka mahnitur botën (VIDEO)

Zvicra është një vend i mrekullueshëm i mbushur me plot bukuri natyrore – si rrugë, male, kodra, liqene, lumenj e fusha.

Alpet zvicerane janë një atraksion që tërheqin miliona turistë – dhe qytetet moderne garantojnë rehati dhe relaks.

Një ujëvarë që ndodhet në Schaffhausen, është padyshim ujëvara më e pabesueshme që keni parë, transmeton Gazeta Express.

Vendi për ta vrojtuar ujëvarën dhe bukurinë e saj ndodhet pikërisht mbi të, mbi fuqinë e pabesueshëm të ujit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments