Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
U përleshën për një burrë, dy gratë shqiptare përfundojnë njëra në burg tjetra në spital pas sherrit me thikë
Rajoni, Slider

U përleshën për një burrë, dy gratë shqiptare përfundojnë njëra në burg tjetra në spital pas sherrit me thikë

Mediet greke kanë dhënë detaje të reja në lidhje me përleshjen midis dy grave në Selanik të Greqisë.

Mësohet se dy gratë e përfshira në konflikt janë me origjinë shqiptare, shkruan protothema.gr.

Ndërsa është publikuar fotoja e 27-vjeçares që goditi me thikë bashkëkombësen , pasi sipas saj ajo frekuentohej me bashkëshortin e saj.

Aktualisht e lënduara e cila ka marrë dy goditje në bark dhe një në krah, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autorja pritet të dalë para drejtësisë greke për tu gjykuar./abcnews.al/

August 18, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres