/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tronditëse: 24 vjeçari shqiptar ndërron jetë në palestër pak minuta para fillimit të stërvitjes (FOTO)
Shqipëri, Slider

Tronditëse: 24 vjeçari shqiptar ndërron jetë në palestër pak minuta para fillimit të stërvitjes (FOTO)

Një i ri nga qyteti i Elbasanit i cili si zakonisht ishte paraqitur në palestër befas ka humbur ndjenjat dhe me gjithë ndihmën e dhënë ka ndërruar jetë.

Paraprakisht dyshohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë një hemorragji cerebrale ose atak kardiak.

Sipas news24 i riu që humbi jetën pak pasi kishte mbërritur në palestër për t’u stërvitur është identifikuar si Stavri Bardhi, 24 vjeç.

Image

Priten rezultatet e autopsisë për të përcaktuar shkakun që solli vdekjen e tij.

March 24, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres