Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniTrishtim: Sot i'u dhe lamtumira e fundit për Fatlumin dhe Fetijen që...

Trishtim: Sot i’u dhe lamtumira e fundit për Fatlumin dhe Fetijen që humbën jetën nga bombola e gazit (FOTO)


Lamtumira e fundit për Fatlumin dhe Fetijen

Me nderimet mortore u varrosen vëlla e motër, 8 dhe 9 vjeç, të cilët humbën jetën të dielen nga shpërthimi i një bombole gazi në fshatin Rramanli. Fatlumi dhe Fetija janë dy nga katër viktimat që ndërruan jetë në shtëpinë e dajës. Kryefamiljari Shaip Alimi 58 vjeç, nuk mundi t’i mbijetoj plagëve, ashtu si edhe mbesa tjetër 11 vjeçe.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments