Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTribunali i Hagës ka dënuar më pak kriminelët serbë, se gjykata maqedonase...

Tribunali i Hagës ka dënuar më pak kriminelët serbë, se gjykata maqedonase Grupin e Kumanovës

Tribunali i Hagës ndau gjithsej vetëm 1000 vjet burg për të gjithë Serbet e dënuar gjat 2 dekatave të fundit për gjith ato vrasje, masakra ndaj fëmijëve, grave dhe civilëve që i bënë në Bosnje dhe Kosovë, transmeton Gazeta Lajm. Kurse gjykata maqedonase u shqiptoi dënim më të rëndë pjesëtarëve të Grupit të Kumanovës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments