Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTri ditët e ardhshme do të jenë me diell, me vranësira mesatare...

Tri ditët e ardhshme do të jenë me diell, me vranësira mesatare dhe me erë

Në tri ditët në vijim do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri mesatare dhe erë nga drejtimi i veriut.

Sipas sinoptikanëve, kohë pas kohe do të ketë rritje të vranësirave në pjesët jugore. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior, veçanërisht e theksuar përgjatë Povardarietos dhe në pjesët verilindore ku vende-vende do të forcohet.

Të martën do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima afatshkurtër. Indeksi UV për të tria ditët do të jetë 8. Temperaturat minimale do të arrijnë deri në 20 gradë, kurse maksimale në 35 gradë.

Sot në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments