Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTre persona rrahin 18 vjeçaren, shkak borxhi 500 euro

Tre persona rrahin 18 vjeçaren, shkak borxhi 500 euro

Të mërkurën (21.03.2018) në ora 16 në Sektorin për punë të brendshme në Shkup është denoncuar se në rrugën “Via Ignacia” në shtëpinë e M.D., ku ka qenë vajza 18 vjeçare me iniciale K.T. kanë arritur tre persona me iniciale P.K., D.K dhe A.Z. të thirrur nga person ndaj të cilit vajza 18 vjeçare gjoja ka pasur një borxh prej 500 eurove.
Me këtë rast ata e kanë rrahur 18 vjeçaren duke e goditur me shqelma dhe grushte në fytyrë dhe trup dhe si pasojë ajo në një moment ka humbur vetëdijen, kurse personat janë larguar nga vendi i ngjarjes. Vazjës K.T. i është ofruar ndihmë mjekësore në spitalin “8 Shtatori”, kurse policia po ndërmerr masa për ndriçimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments