Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjike/ I riu shqiptar përplaset nga treni

Tragjike/ I riu shqiptar përplaset nga treni

Një 22-vjeçar ka gjetur vdekjen dy ditë më parë në Itali.

Bëhet me dije se ai është përplasur nga treni i linjës Venecia-Adria.

Pas aksidentit, ekspertët krijuan edhe skemën e ngjarjes.

Ata thanë se i riu ishte i shtrirë në shina dhe shoferi nuk ishte në gjendje të ndalte trenin.

Sipas të dhënave i riu është Dionis Pepa.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments