Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi: Një person ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga 10 metra...

Tragjedi: Një person ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga 10 metra lartësi


Mbrëmë rreth orës 20.40 në rrugën “Bogdan Prlinçkov” në Veles, një person me iniciale B.Gj (72), ka rrëshqitur nga një lartësi prej 10 metrash, përderisa ka krasitur drunjtë në oborrin e shtëpisë së tij.

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme pasi që B.Gj ka marrë plagë të rënda gjatë rrëshqitjes,automjeti i Ndihmës së Shpejtë e ka dërguar atë menjëherë në Qendrën Spitalore në Veles, ku dhe është konstatuar vdekja e tij.

Me urdhër të Prokurorit publik, trupi i personit në fjalë i është dhënë familjes për ta varrosur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments