Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTragjedi: Një i ri nga Veleshta vritet nga terroristët në Vjenë

Tragjedi: Një i ri nga Veleshta vritet nga terroristët në Vjenë

Pas sulmeve të armatosura nga një grup terroristësh që qëllonin banorët, mbrëmë në Vjenë të Austrisē është vrarë dhe një i ri ga Veleshta e Strugës, mëson Struga Ekspres.

Mbrëmë Vjena u terrorizua nga terroristët ku vranë dhe plagosën disa qytetarë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments