Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi në Zvicër, humb jetën i riu nga Maqedonia

Tragjedi në Zvicër, humb jetën i riu nga Maqedonia

Në profilin e Fshatit Hotël në Facebook “Gjithçka nga fshati Hotël“, është publikuar një lajm i hidhur me të cilin njoftohen të gjithë shqiptarët se një djalosh i ri nga po ky fshat, me punë të përkohshme në Zvicër, ka humbur jetën gjatë një aksidenti në punë.

Ja edhe postimi i plotë i lajmit:

“Bashkëfshatarë ju njoftojmë se sot na erdhi një lajm i mërzitur nga kurbeti ku Gazmend Osmani sot paska ndërruar jetë në një aksident gjatë punës ku një xham në sasi të madhe e ka goditur në kokë dhe ku ai ishte në luftim me jetën dhe ku ai ndërroi jetë në spital, Gazmendi është djali i Musait të familjes Osmani të rritur në mërgim”, thuhet në postim, njofton Shtegu.com./Gazeta Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments