Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi në Vevçan: Humb jetën foshnja 7 muajshe, bie nga shtrati

Tragjedi në Vevçan: Humb jetën foshnja 7 muajshe, bie nga shtrati

Më datë 14.05.2024 në ora 01.04 në SPB- Ohër është raportuar se në spitalin special “Shën Erazmo” në Ohër, pas një ndërhyrje kirurgjikale ka ndërruar jetë foshnja shtatëmuajshe nga Vevçani, e cila një ditë më parë rreth orës 16:00 është sjellë në spital nga nëna e tij. Sipas njoftimit, foshnja u shtrua në spital me hematomë në kokë dhe pasi u konstatua gjakderdhje në tru, u krye menjëherë një operacion. Sipas deklaratës së nënës së tij, lëndimet kanë pasuar pas rënies nga një shtrat i improvizuar në shtëpinë e familjes në Vevçan. Sipas udhëzimit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë do të transportohet në Mjekësinë Ligjore në Manastir, ku do të bëhet obduksioni. Po merren masa për zbardhjen e ngjarjes.
(Struga Ekspes)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments