Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi në Maqedoni: Sapo mbushi 38 vjeç, humb jetën në aksident (FOTO)

Tragjedi në Maqedoni: Sapo mbushi 38 vjeç, humb jetën në aksident (FOTO)

Një person e humbi jetën në një fatkeqësi të rëndë komunikacioni që ndodhi sot pasdite në rrugën rajonale Manastir-Shkup në hyrje të Prilepit afër parkut të Revolucionit.
Sipas informatave fillestare nga SPB Manastir, fatkeqësia ndodhi rerth orës 16 kur automjeti i llojit “Opel vektra” me targa të Prilepit, për shkaqe tani për tani të panjohura, automjeti i cili qarkullonte prej Manastirit drejt Prilepit, përmes bankinës, ka dalë nga nënkalimi poshtë.

Në vendin e fatkeqësisë jetën e humbi banori 38-vjeçar nga Prilepi me inicialet Z.R. Në automjet nuk ka pasur udhëtarë të tjerë.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes për momentin ende po bëpjnë policia dhe prokurori themelor publik, ndërkaq jozyrtarisht, personi që humbi jetën sot ka mbushur 38 vite.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments