Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëTragjedi në autostradën “Arbër Xhaferi”, humb jetën një person

Tragjedi në autostradën “Arbër Xhaferi”, humb jetën një person

Një vetaksident ka ndodhur dje pasdite në autostradën “Arber Xhaferi”, konkretisht në mes Lipjanit dhe Prishtinës, ku si pasojë një person ka humbur jetën.

Sipas Policisë, është shkaktuar një aksident trafiku e i involvuar vetëm një veturë me ngasës mashkull kosovar.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër meshkuj kosovarë, dy të lënduar rëndë dhe dy të lënduar lehtë. Të gjithë të lënduarit janë duke u trajtuar në QKUK. Rreth orës 00:10 është konfirmuar se njëri nga viktimat ka ndërruar jetë dhe është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në njoftim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments