/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tragjedi: Ndahet nga jeta i riu Fatos Islami (FOTO)
Maqedoni, Slider

Tragjedi: Ndahet nga jeta i riu Fatos Islami (FOTO)

Sot tragjikisht ka ndërruar jetë fotografi nga Tetova, Fatos Islami.

Siç mësohet jozyrtarisht, ai ka ndërruar jetë në Kalanë e Tetovës, supozohet se ka pësuar infarkt, shkruan TetovaSot,

I ndjeri ka qenë duke shëtitur në Kala, dhe poashtu ai ka postuar edhe videon e fundit në rrjetin e tij social në facebook, para se të pësonte sulm në zemër.

Miqtë dhe shokët kanë mbetur e shokuar nga vdekja e papritur e të riut nga Tetova, duke shprehur ngushëllime dhe duke ndarë dhimbjen së bashku me familjen e Fatosit.

April 22, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres