Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Tragjedi: Ky është i riu shqiptar që humbi jetën në një aksident në Itali (FOTO)
Maqedoni, Slider

Tragjedi: Ky është i riu shqiptar që humbi jetën në një aksident në Itali (FOTO)

Mbrëmja midis miqve mbaron me tragjedi për 26 vjeçarin nga fshati Kamjan i Tetovës që jeton në Arcole të Italisë, Jeton Shabani.

Sipas mediave lokale italiane, makina e tipit Volkswagen Polo, ishte drejtuar nga një brazilian, por policia nuk ka zbuluar detajet, përcjell TetovaSot.

Incidenti ndodhi mbrëmë në orën 23, kur makina Polo ka goditur murin e portës San Bonifacio.

Incidenti ndodhi në kulmin e numrit 66 Via Fiume, në pikën kur makina, drejtuar nga njëzet e dy vjeçari, ka goditur murin.

Policia ka kryer inspektimin në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e aksidentit dhe për të kuptuar nëse shoferi ka humbur kontrollin ose ka frenuar për të shmangur një makinë që erdhi në drejtim të kundërt./TS.mk

January 7, 2018
Butik Mili

Struga Ekspres