Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaTragjedi: Katër persona nga një familje shqiptare në Gjermani vdesin nga helmimi

Tragjedi: Katër persona nga një familje shqiptare në Gjermani vdesin nga helmimi

Në një shtëpi në Esslingen të Gjermanisë, të hënën janë gjetur katër persona të vdekur, të helmuar nga dioksid karboni: Një çift bashkëshortor, që të dy 29-vjeçarë si dhe një djalosh 4-vjeçar dhe një vajzë 3-vjeçare. „Dyshojmë në një aksident tragjik“, ka deklaruar të hënën një zëdhënësi i policisë gjermane, njofton Shtegu.com. Nuk ka indikacione se mund të bëhet fjalë për krim apo vetvrasje.

Familjarët kanë dashur ta vizitojnë familjen e re me prejardhje turke në Gjermani, por askush nuk ua ka hapur derën, shkruan „Bild“. Mysafirët përmes xhamit kanë vërejtur trupa të pajetë në brendinë e banesës dhe pak pas orës 12.00 e kanë alarmuar policinë.

Pas hyrjes në banesë është aktivizuar edhe alarmi për rrezik nga dioksid karboni. Ekipi i shpëtimit është futur në banesë me maskat përkatëse dhe i ka hapur dritaret, ndërsa i kanë gjetur edhe katër viktimat.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments