Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaTragjedi: Kamerat filmojnë rrëzimin e aeroplanit (VIDEO)

Tragjedi: Kamerat filmojnë rrëzimin e aeroplanit (VIDEO)

Pamjet e tmerrshme kanë kapur momentin kur një avion rrëzohet në një pistë të mbuluar me dëborë duke vrarë katër vetë.

Një fëmijë pesëvjeçar raportohet të jetë një nga viktimat e incidentit të tmerrshëm pasi piloti humbi kontrollin e avionit menjëherë pas ngritjes

Gjithsej 13 njerëz ishin në bord, duke përfshirë 11 pasagjerë dhe dy anëtarë të ekuipazhit, përcjell oranews.al.

Pamjet janë marrë në arktikun rus, kur avioni Antonov TBC-2MC zhytet në dëborë.

Krahët u shkëputën dhe fotografitë treguan dëme të mëdha në kabinën e pasagjerëve.

“Kishte 13 njerëz në bord, duke përfshirë 11 pasagjerë dhe dy anëtarë të ekuipazhit”, tha guvernatori rajonal Nenets Alexander Tsybulsky.

“Tragjedia ndodhi gjatë ngritjes,” tha ai.
https://youtu.be/P-uNnScySL0

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments