Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTragjedi e rëndë në Strugë: Humb jetën 46 vjeçari duke punuar tokën...

Tragjedi e rëndë në Strugë: Humb jetën 46 vjeçari duke punuar tokën me traktor

Më datë 29.10.2021, rreth orës 13 në Drejtorinë e Policisë së Strugës, nga ana e ekipit të Ndihmës së Shpejtē është raportuar se kanë pranuar një person të lënduar në arë në lokalitetin “Gradaricë”, në fshatin Misleshovë të Strugës dhe se pas daljes nga vendi i ngjarjes ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij. Nga këqyrja e ngjarjes nga një prokuror publik, është konstatuar se ishte B.M (46) nga fshati Misleshovë, i cili ka ndërruar jetë duke drejtuar traktorin.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments