Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi e rëndë në Dibër: Vriten tre persona nga një familje

Tragjedi e rëndë në Dibër: Vriten tre persona nga një familje

Pa Censurë meson se para pak çastesh janë gjetur të vrarë në oborrin e shtëpisë së tyre familja tre antarëshe nga Dibra, të cilët kishin ardhur për pushime nga Italia.

Familja banonte mu në qendë të qytetit të Dibrës. Persona të pa identifikuar deri me tani kanë lënë të vrarë A.P 50 vjeç, bashkëshorten e tij N.P 49 vjecare dhe vajzën e tyre 13 vjeçare.

Motivet deri më tani ende nuk dihen, por janë hudhur pista dyshimi.

Policia ka dalur në vendngjarje dhe po identifikon rastin, trupat e pa jetë të të ndejrëve ndodhen në Spitalin e Dibrës, njofton Pa Censure.

Për më tepër informata na ndiqni…

Lajmi në përditësim

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments