/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tragjedi e rëndë: Familja serbe humb jetën në autostradën e Gjermanisë
Bota, Slider

Tragjedi e rëndë: Familja serbe humb jetën në autostradën e Gjermanisë

Angela M. 19 vjeç, i dashuri dhe xhaxhai i saj vdiqën në një aksident automobilistik të dielën në një autostradë në Gjermani kurse mjekët po luftojnë për jetën e vëllait të saj 14 vjeç, ndërsa babai i lënduar i Angelës, 46 vjeç është në gjendje të stabile, informon Struga Ekspres.

Familja e cila pësoi një tragjedi të tmerrshme, jetonte në Brza, një fshat afër Leskovacit.

Siç raportuan mediat gjermane, tragjedia ndodhi kur shoferi i Fordit, ku ishin serbët e vdekur, goditi një shenjë Stop dhe më pas u rrëzua dhe goditi një makinë Golf dhe Peugeot.
(Struga Ekspres)

August 6, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres