Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriTragjedi: Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti

Tragjedi: Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti

Një 50-vjeçar ka humbur jetën në rrethin e Fierit pas rënies në kontakt me rrymën elektrike.

Sabri Vriga, me profesion elektriçist ishte duke riparuar një defekt teknik në fshatin Kurjan, kur ra në kontakt me energjinë elektrike.
Goditja elektrika ka qenë e fortë dhe për pasojë 50-vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë.
Policia thotë se është ngritur një grup hetimor për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
T.CH

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments