Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriTragjedi: Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti

Tragjedi: Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti

Një 50-vjeçar ka humbur jetën në rrethin e Fierit pas rënies në kontakt me rrymën elektrike.

Sabri Vriga, me profesion elektriçist ishte duke riparuar një defekt teknik në fshatin Kurjan, kur ra në kontakt me energjinë elektrike.
Goditja elektrika ka qenë e fortë dhe për pasojë 50-vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë.
Policia thotë se është ngritur një grup hetimor për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
T.CH

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments