/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tragjedi/ 57-vjeçari nga Tetova ndërron jetë pasi bie nga skelet
Maqedoni, Slider

Tragjedi/ 57-vjeçari nga Tetova ndërron jetë pasi bie nga skelet

Një 57 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga skelet për punime të ndërtimtarisë.

Policia e Tetovës njofton se ngjarja është raportuar sot rreth orës 07:35 ndërsa ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhelinë të Tetovës.

Viktima është identifikuar dhe bëhet fjalë për shtetasin R.A, 57 vjeç nga fshati Gllogjë.

July 4, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres