Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTmerrohen familjarët/ Burri gjendet i varur pranë banesës

Tmerrohen familjarët/ Burri gjendet i varur pranë banesës

Një burrë është gjetur i varur nga familjarët në fshatin Perondi në Kuçovë, mbrëmjen e sotme. Sipas hetimeve paraprake të policisë, H.A, 67 vjeç, është vetëvarur në kasollen pranë banesës së tij.

Policia bën me dije se rreth orës 21:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në fshatin Perondi, Kuçovë, një shtetas dyshohet se është vetëvarur.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor si dhe eksperti mjeko-ligjor ku ka rezultuar se:

Shtetasi H.A, 67 vjeç, dyshohet se është vetëvarur në kasollen pranë banesës së tij.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër.

Trupi i pa jetë është gjetur nga familjarët.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments