Monday, March 27, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeRajoniTmerr , shqiptari i vë flakën vetes në mes të qytetit

Tmerr , shqiptari i vë flakën vetes në mes të qytetit

Një ngjarje e rëndë ka tmerruar sot qytetarët e Elbasanit.

Një shtetas ende i paidentifikuar i ka vënë zjarrin vetes me benzinë në lagjen “28 Nëntori”, afër Kryqëzimit të Luleve.

Menjëherë sapo janë sinjalizuar mbi rastin në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë.

Shtetasi është dërguar nga ambulanca në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments