Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaTmerr në SHBA: Një i vdekur e gjashtë të lënduar në New...

Tmerr në SHBA: Një i vdekur e gjashtë të lënduar në New York, u shkelën me veturë

Një person ka mbetur i vdekur dhe të paktë gjahstë persona të tjerë janë plagosur rëndë pasi janë goditur nga një i dyshuar me veturë në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, njofton nydailynews.
Policia në New York kanë thënë se vozitësi i ka shtypur me qëllim katër personat, por nuk bëhet fjalë për një sulm terrorist.

Pas kryerjes së krimit, i dyshuari është arratisur nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia po vazhdon kërkimin e tij, për të cilin është njoftuar se ka flokë të gjata, përcjell Klan Kosova. Sipas mediave lokale gjithçka ka ndodhur pasi fillimisht kishte pasur një kacafytje në një lokal aty afër. Emrat dhe mosha e personave të shtypur me makinë nuk janë bërë të ditur ende.

Policia po vazhdon me hetimet rreth këtij rasti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments