Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniTetovari me zemër të madhe ia fal BMW Halil Kastratit: E kam...

Tetovari me zemër të madhe ia fal BMW Halil Kastratit: E kam ba nijet me dhënë zeqat këtë makinë (FOTO)

Sa human jane shqiptaret

Halil kete makine e kam ba nijet me ta dhane si donacion ty dhe ti ia jep dikujt ne kompenzim me ndonje banese apo e gjeni dike qe e blen dhe pastaj e gezoni nje familje me strehim

dhuro

Kjo eshte makina qe na u dhurua si donacion sot nga vellau T.I nga Tetova

Pas takimit me te ne Prizren na dhuroj makinen dhe na tha:

E kam ba nijet me dhene zeqat kete makine, e ka vleren e mire dhe mendoj qe ju munde ta rehatoni nje familje me vleren e kesaj makine

Makina eshte e vitit 2014 dhe eshte e doganuar ne Kosove

Ju lutem mos ma cekni emrin ndersa ne emrin spo ja cekim por vetem inicialet dhe e lusim Zotin me shperbly me te gjjtha te mirat

Halil Kastrati

     

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments