Monday, March 27, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeBotaTetë viktima në lagjen amerikane ku jetojnë shqiptarët

Tetë viktima në lagjen amerikane ku jetojnë shqiptarët

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të martë në lagjen Manhattan të Nju Jorkut, në Shtetet e Bashkuara.

Sipas të dhënave të para, ka 8 viktima.

Incidenti raportohet se ka ndodhur afër rrugëve Chambers dhe Houston. Policia i është përgjigjur po me të shtëna personit që ka qëlluar me armë zjarri.

Policia e Nju Jorkut ka konfirmuar se një person është arrestuar në lidhje me incidentin, ndërsa hetimet janë në vazhdim.

Manhattan-i është i populluar nga një numër i konsiderueshëm shqiptarësh.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments