/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tërmeti i dytë shkundi Shqipërinë
Shqipëri, Slider

Tërmeti i dytë shkundi Shqipërinë

Një tërmet i dytë me intensitet më të ulët sesa ai i pari, dridhi Shqipërinë. Dridhjet me intensitet prej 3.2 ballë sipas Rihterit janë regjistruar 18 km në jugperëndim të Kukësit dhe 79 km në verilindje të Tiranës, në orën 18:40. Tërmeti i dytë ka qenë me thellësi 80 km.

Një orë më herët një tërmet i fuqishëm me fuqi 5.5 shkundi tokën shqiptare. /SHENJA/

August 11, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres