Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriTërmet në Adriatik, ja sa ishte magnituda

Tërmet në Adriatik, ja sa ishte magnituda

Një tërmet me magnitudë 4.5 ka rënë pak minuta më parë në Adriatik.

Sipas EMCS epiqendra e tërmetit ka qenë në detin Atriatik, ndërsa thellësia fokale ka qenë 10 kilometra.

Epiqendra ka qenë 35 kilometra nga rajoni italian i Sannicandro Garganico. Lëkundjet e tërmetit janë ndier edhe në qytetin e Foggias, por nuk kanë shkaktuar asnjë dëm material, për shkak se epiqendra ishte në det dhe kishte thellësi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments