/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tërmet i fortë në Shqipëri
Shqipëri, Slider

Tërmet i fortë në Shqipëri

Lëkundje të forta nga tërmeti ka dridhur Shqipëri.

Lëkundjet me magnitudë 4.9 të shkallës rihter kishte epiqendrën në Detin Adriatik 27 km në veri-perëndim të Durrësit. Lëkundjet u ndjenë në Durrës dhe Tiranë.

Mësohet se lëkudjet patën një thellësi prej 10 km. Ndërkohë EMSC i ka cilësuar këto lëkundje si të shkallës 3.

October 8, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres