Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTentoi të korruptojë policët e Maqedonisë me 5 euro, arrestohet shtetasi grek

Tentoi të korruptojë policët e Maqedonisë me 5 euro, arrestohet shtetasi grek

Gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 21:00 në pikën kufitare “Mihajllovë” është arrestuar shtetasi grek Ll.V. 21-vjeçar, pasi tentoi të korruptonte policinë e Maqedonisë së Veriut me 5 euro, përcjell TV21. Ai po kalonte pikën kufitare me vetuën e tij “Volvo” me gjysmërimorkio,

“Gjatë kontrollit të dokumenteve që drejtuesi i mjetit ka dhënë për kontroll, ka vënë si ryshfet një kartëmonedhë prej pesë eurove. Ll.V. i është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Stacioni Policor Negotinë, dhe sipas udhëzimeve të Prokurorit Publik kundër tij do të parashtrohet kallëzim penal pas procedurës së shpejtë pranë gjykatës kompetente në Negotinë”, shtojnë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments