Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTelekom me 50% lirim të telefonave celularë

Telekom me 50% lirim të telefonave celularë

Telekomi Maqedoni ofron lirime të mëdha për telefona celularë si dhe dërgesë pa pagesë nëse i bleni në mënyrë online nga Telekom. Mundeni që të kurseni deri më 50% përmes një mënyre të thjeshtë dhe detajisht të shikoni gjitha modelet e celularëve që ju interesojnë.

Përveç lirimit, ka edhe një risi, përmes online shitores, nga tani gjithë klientët mundet të porosisin edhe numër të ri të telefonit. Lirimi ka të bëj me SMART M dhe MAGNETA 1 M.

Kurseni kohë dhe para, bleni në Telekom online shitoren.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments