Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtëna me armë në Tetovë, dyshohet për një të vdekur

Të shtëna me armë në Tetovë, dyshohet për një të vdekur

Sapo ka ndodhur një vrasje një Tetovë, raporton nga vendi i ngjarjes portali TS dhe TetovaSot.

Ende nuk dihen arsyet që kanë çuar deri të përleshja me armë që sipas informacioneve jozyrtare që posedon TS ka mbetur i vdekur një person, identeti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Ekipet e policisë dhe ndihma e shpejtë janë në vendnjarje./TS

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments