Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtëna me armë në dasmë, lëndohen babë e bir në Ohër

Të shtëna me armë në dasmë, lëndohen babë e bir në Ohër

Më 06.08.2023 rreth orës 13:00 në SPB Ohër është raportuar se në një dasmë në Ohër, 60 vjeçari nga Ohri, ka qëlluar disa plumba nga një pistoletë e kalibrit “Zastava” 7.62 milimetra.

Me këtë rast, personi me inicialet I.S.(39) Ohër dhe djali i tij i mitur kanë pësuar lëndime, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër. Punonjësit policorë nga SPB Ohër kanë kryer kontroll, ndërsa personit me inicialet K.B. i kanë marrë një pistoletë tip “Zastava M57” 7.62 mm, një pistoletë “CZ 99”, një karabinë “jugosllav mauser”, një pushkë gjuetie “Bajkal” dhe patentën e armës. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments