Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtëna me armë në Çair

Të shtëna me armë në Çair

Para pak çastesh në afërsi të Shtëpisë së Pleqve në lagjen e Fushë Tophanes në Çair janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.
Policia menjëherë ka dal në vendngjarje dhe ka bllokuar vendin ku kanë ndodhur të shtënat dhe po punon në zbardhjen e rastit. Për momentin nuk raportohet për viktima apo të plagosur eventual.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments