Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë premten nuk punohet

Të premten nuk punohet

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se në përputhje me Ligjin për festat e RMV (“Gazeta Zyrtare e Republikës së Maqedonisë” nr. 21/98 dhe 18/07), 8 dhjetor 2023 (e premte) , “Shën Kliment Ohridski”, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale ju uron të gjithë qytetarëve festën e “Shën Kliment Ohrit”(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments