Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë mërkurën pushoni, nuk punohet

Të mërkurën pushoni, nuk punohet

2 gushti (e mërkurë), do të jetë ditë jo pune për të gjithë qytetarët në RMV.

Kështu njoftojnë nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale, prej ku thonë se do të shënohet Dita e Republikës.

“Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se në pajtim me Ligjin për festa në RMV, 2 Gushti (e mërkurë) – Dita e Republikës është ditë jopune për të gjithë qytetarët e RMV-së. MPPS ua uron të gjithë qytetarëve Ditën e Republikës”, thuhet në njoftimin e MPPS-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments