Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë hënën nxënësit rikthehen në bankat shkollore

Të hënën nxënësit rikthehen në bankat shkollore

Prej të hënën me 22 janar nxënësit do të kthehen në bankat shkollore pas pushimit trejavor dimorër.
Të hënën fillon gjysmëvjetori i dytë që do të zgjasë deri me 9 qershor dhe më pas vijon pushimi veror.

Në gjysmëvjetorin e dytë nxënësit do të mbajnë mësim edhe me 17 mars dhe 14 prill që i bie ditë e shtunë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments